Nabór na wolne stanowiska pracy
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Tytuł ogłoszenia: 22/2024 „EC1 Łódź-Miasto Kultury” w Łodzi z siedzibą w Łodzi, ul. Tuwima 46 ogłasza nabór kandydatów do pracy na następujące stanowisko pracy Specjalista/ Specjalistka w Dziale Edukacji i Upowszechniania w Narodowym Centrum Kultury Filmowej w wymiarze 1 etatu.
Data wprowadzenia: 18 wrzesień 2024
Treść ogłoszenia: Do zakresu zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało w szczególności:
Zakres obowiązków
Opieka nad studiami edukacyjnymi Narodowego Centrum Kultury Filmowej, a przede wszystkim nad pracownią postprodukcji.
Udział w przygotowaniu treści multimedialnych i audiowizualnych, które będą wykorzystywane do działań warsztatowych w Studiach Edukacji Filmowej i innych celach NCKF.
Prowadzenie stałych i cyklicznych warsztatów i demonstracji filmowych dla grup szkolnych, odbiorców indywidualnych.
Obsługa sprzętu filmowego oraz programów do produkcji i postprodukcji.
Przeprowadzanie konserwacji sprzętu w salach edukacji filmowej.
Udział w archiwizacji i zarządzaniu danymi, rozliczaniu projektów, dokonywaniu zakupów.

Wymagania niezbędne/konieczne:
Wykształcenie wyższe przynajmniej na poziomie studiów pierwszego stopnia, kierunkowe.
Przynajmniej 2-letnie doświadczenie przy realizacji projektów w sektorze kultury, edukacji i animacji kulturalnej bądź mediów, produkcji filmowej/TV.
Znajomość zagadnień i praktyczna umiejętność:
- montażu i edycji obrazu filmowego; obsługi programów DaVinci Resolve i Adobe Premiere
- color grading'u
- wiedza teoretycznej dot. produkcji
- doświadczenie w pracy z green screen'em (kluczowanie, kadrowanie)
- podstawowe umiejętności dot. oświetlania planu filmowego (lampy: Arri, Astera), studia telewizyjnego (lampy: Nanlite); automatyzacji świateł/sterownik DMX
- praca z kamerami (rejestracja, rigowanie), zmienną optyką, stabilizacją obrazu (EasyRig, Ronin2),  transmisją obrazu (bezprzewodowa, NDI), streaming'iem
- umiejętności obsługi stołów wizyjnych (np. Tricaster), znajomości procesu realizacji TV Live
Wymagania dodatkowe/mile widziane:
Doświadczenie pedagogiczne
Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- Zatrudnienie i pewne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę w równoważnym systemie czasu pracy;
- Wynagrodzenie zasadnicze i dodatek stażowy od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy;
- Możliwość realizowania ambitnych przedsięwzięć;
- Nagrody jubileuszowe;
- Pracę w nowoczesnej i prestiżowej przestrzeni EC1;
- Dofinansowanie zakupu okularów korekcyjnych;
- Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
- Dofinansowanie zajęć sportowych;
- Dofinansowanie szkoleń i kursów;
- Dofinansowanie wypoczynku;
- Dofinansowanie wakacji dzieci.

„EC1 Łódź-Miasto Kultury” w Łodzi stwierdza, że do wykonywania pracy określonej w niniejszym ogłoszeniu jak również na oferowanym stanowisku pracy - niezbędne jest posiadanie wskazanego w tym ogłoszeniu wykształcenia a także kwalifikacji zawodowych.*

Oferty można składać poprzez formularz rekrutacyjny, dostępny pod adresem:

Oferta musi zawierać cv.

„EC1 Łódź-Miasto Kultury” w Łodzi zastrzega sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi wymagania formalne zawarte w ogłoszeniu.
Kandydaci niezakwalifikowani nie będą powiadamiani telefonicznie ani pisemnie. „EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi nie odsyła dokumentów. Dokumenty osób niezakwalifikowanych do dalszego etapu postępowania zostają zniszczone.

Nabór realizowany jest zgodnie z procedurą określoną w Zarządzeniu Dyrektora “EC1 Łódź-Miasto Kultury” w Łodzi Nr 31/2019 z dnia 6 maja 2019 roku w sprawie wprowadzenia „Procedury naboru kandydatów do pracy w „EC1 Łódź-Miasto Kultury” w Łodzi.
Data ważności: 18 październik 2024 18:00
Termin składania dokumentów: 18 październik 2024 18:00
Pliki do pobrania:
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Dorota Cholewa (2024-09-18 10:28:07)
Informację zmodyfikował(a): Dorota Cholewa (2024-09-25 07:52:56)
Liczba odwiedzin: 1265691

design by fast4net