Ogłoszenia
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
02.06.2021

„EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi zawiadamia o wystąpieniu incydentu w zakresie ochrony danych polegającego na złamaniu hasła dostępowego do skrzynki mailowej warsztatynckf@ec1lodz.pl.
„EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi zawiadamia o wystąpieniu incydentu w zakresie ochrony danych polegającego na złamaniu hasła dostępowego do skrzynki mailowej warsztatynckf@ec1lodz.pl. W skutek złamania hasła doszło do użycia powyższego adresu e-mail jako hostu wysyłki SPAM-u.

Złamanie hasła dostępowego stwierdzono w dniu 11.05.2021r. i niezwłocznie dokonano zablokowania powyższej skrzynki mailowej.

Korespondencja mailowa przechowywana na powyższej skrzynce nie zawierała innych danych niż adresy e-mail nadawców wiadomości oraz ich imiona i nazwiska. Skutkiem powyższego incydentu może być zatem otrzymywanie niechcianej korespondencji – SPAM-u. Niewykluczone są również podobne próby dokonania złamania haseł dostępowych do skrzynek mailowych osób wysyłających korespondencję na adres mailowy: warsztatynckf@ec1lodz.pl.

Sugerujemy zatem, aby wszystkie osoby, które wysyłały na powyższy adres e-mail lub otrzymywały z niego wiadomości, dokonały zmiany haseł dostępowych na swoich skrzynkach e-mail.

Kontakt z Administratorem danych osobowych: „EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi, ul. Tuwima 46, 90-021 Łódź, tel. 42 600 61 11, e-mail: biuro@ec1lodz.pl
Z Inspektorem Ochrony Danych w „EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi można skontaktować się drogą mailową: ido@ec1lodz.pl
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Paweł Kowalczyk (2021-06-02 08:07:28)
Liczba odwiedzin: 95774

design by fast4net